Web Tasarımı
Firmanıza ve Hedef Kitlenize en uygun tasarımları web paketlerimiz arasından seçebilir ve iki gün gibi kısa bir sürede kullanıma sunabilirsiniz.
E-Ticaret Uygulamaları
E-Ticaret Uygulamaları ile sınırsız bir pazarda yer alır ve Web Siteniz üzerinden ürünlerinizi 7/24 satışa sunabilirsiniz
Online Ödeme Sistemleri
Ödeme Yönetim Sistemleri işletmenizin, ödeme takibi ve tahsilat için harcadığı zaman ve personel giderlerini minimuma indirmekle beraber, müşterilerinize 7/24 ödeme yapabilme imkanı tanımaktadır.
Google Optimizasyon
SEO çalışmaları, temel olarak potansiyel müşterilerin, siteye hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmasını sağlar. Potansiyel müşteri sayısını ve şirketlerin kar oranında doğrudan artış sağlar.
Google Reklam
Google AdWords reklam programınızın basarısı firmamızın reklam konusundaki başarısını simgeler. Dolayısıyla biz reklamlarınızda en uygun maliyet ile en uzun yayın süresini elde edebilmeniz için size maliyet tahminleri ve ücretlendirme kontrolü konusunda destek sunuyoruz.
Özel Web Yazılımları
Web tabanlı yazılımlar size ve çalışanlarınızı ofis bağımlı çalışmadan kurtardığı gibi, mobil cihazlarda çalışma esnekliği sağlamaktadır.
İçerik Yönetim Panelleri
İçerik Yönetim Panelleri ile web siteniz yer alan resim ve metinleri güncellenebilir, ürün grupları oluşturup, yeni ürünler ekleyip çıkartabilirsiniz.
Google Haritaları
Müşterileriniz firmanızı daha kolay bulabilmesi için ve aramalarda ilk sayfaya çıkabilmek için harita kaydınızı mutlaka yaptırmalısınız.

Deep Ajans | Ostim Web Tasarımı ve Hosting Hizmetleri


Müşterlerimize Web Tasarımı, E-ticaret ( On-line satış ) siteleri ve Yönetim Uygulamaları, Web ve İçerik Yönetim Panelleri, Web Tabanlı Özel Yazılımlar konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Web Tabanlı yazılımların yanı sıra işletmenizin ihtiyacı olan sunucu ve barındırma hizmetleri ( Co-location, Dedicated, VPS, VDS, Hosting ), yurtiçi ve yurtdışı alan adlarının tescil işlemlerini, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

 

 

Ostim Web Tasarımı ve Hosting Hizmetlerinde Deep Ajans 'ı Tercih Ediyor, peki ya siz ?